Damskie stylizacje na zimę, które cię zaskoczą!

Zima to czas, kiedy z uwagi na warunki pogodowe za oknem, jesteśmy zmuszone założyć ciepłe ubrania. Wiele kobiet uważa to za ograniczenia w zakresie tworzenia modnych i ciekawych stylizacji. Tymczasem nic bardziej mylnego, ponieważ damskie stylizacje na zimę mogą być kolorowe, praktyczne i efektywnie się prezentować.

Damskie stylizację na zimę, czyli co warto nosić, by było modnie, ciekawie i nietuzinkowo?
Nikt nie lubi nudy w modzie. Dlatego warto sięgać po stylizacje, które mają w sobie powiew naturalności i nowości zarazem. Można je tworzyć także zimą.

Po pierwsze: spódnice i płaszcz


To klasyka w kobiecym wydaniu. Zima nie przeszkadza, by czuć się bardzo kobieco i pięknie, sięgając po spódnice w różnych fasonach i wzorach. Wystarczy połączyć je z płaszczem, by zaskoczyć wszystkich elegancką, a jednocześnie piękną stylizacją.
Niewiele kobiet ma odwagę w mroźne dni założyć spódnicę. Ale obecnie na rynku mamy szeroką ofertę rajtuz, które dobrze wyglądają i zapewniają ciepło. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by nosić ulubione spódnice i nie marznąć!

Stylizacja rodem z Norwegii – zaskocz znajomych nietuzinkową stylizacją
Modą z mroźnej Norwegii interesują się obecnie osoby ze świata show biznesu, a tamtejsze trendy modowe stają się popularne w Europie. Choć nie widać ich często na naszych ulicach, jednak wiele osób zastanawia się czy nie zdecydować się np. na rozszerzane spodnie, buty na platformie lub styl rodem z lat 70. Do tego modne nakrycie głowy, rodem z Norwegii i… ciekawa stylizacja gotowa. Z pewnością nikt nie przeoczy jej na ulicy.

Postaw na czerwień


Na płaszczu, torebce i w dodatkach. Czerwony to kolor mocno kobiecy i warto po niego sięgać także w okresie zimowym. Dobrze wygląda także w przypadku makijażu, jako np. mocno podkreślone, czerwone usta.
Wybierając czerwień warto pamiętać, że nie do każdej stylizacji będzie ona odpowiednia. Mimo wszystko to dość mocny kolor, który sprawdzi się np. lepiej w wersji wieczorowej. Na dzień wybierajmy raczej pojedyncze dodatki w tym kolorze lub jeden element stroju, np. płaszcz.