Młodzieżowe kurtki na zimę

Młodzi ludzie chcą sięgać po rzeczy modne, nawiązujące do współczesnych trendów, które dają szerokie możliwości stylizowania i wykorzystywania w wielu różnych zestawach. Na jakie kurtki młodzieżowe zimowe mogą postawić w tym roku? Poniżej krótki przegląd najlepszych propozycji, które staną się doskonałym uzupełnieniem każdej garderoby

Kurtki młodzieżowe zimowe

Zimą młodzi ludzie bardzo często zakładają ubrania, które być może nie do końca dobrze chronią przed chłodem, wiatrem i deszczem, ale za to świetnie wyglądają w stylizacjach. W pewnym wieku zwyczajnie bardziej liczy się moda niż funkcjonalność. Na szczęście powstają takie kurtki przejściowe, które łączą w sobie obydwie te cechy. Prawdziwą furorę robią krótkie kurtki puchowe w stylu oversize.

To propozycje, które nawiązują do projektu znanych domów mody. Takie kurtki mają najczęściej połyskujące wykończenie, nazywane są z języka angielskiego puffer. Doskonale wyglądają w połączeniu z dopasowanymi spodniami lub butami, krótką spódniczką albo dłuższą spódnicą z dzianiny. Takie kurteczki świetnie leżą na dziewczynach wysokich i szczupłych, ponieważ ze względu na swój krój oraz obfitość pikowania, optycznie powiększają sylwetkę.

Zobacz więcej:

Kurtki koszulowe na zimę

Kolejna świetna propozycja to koszulowe kurtki z wełny na zimę. To właśnie one stały się modne w poprzednim sezonie i nic nie wskazuje na to, aby miały szybko wypaść z obiegu. Takie koszulowe kurtki najczęściej wykonane są z tkanin w kratkę, utrzymane w różnych pięknych nasyconych kolorach. Świetnie wyglądają w połączeniu z szalikiem i czapką. Dobrze chronią przed zimnem, ponieważ są dłuższe i najczęściej sięgają aż do linii kolan. Można nosić je do jeansów i butów na grubej podeszwie oraz tak zwanych biker boots.