W jakie kurtki zimowe damskie warto się zaopatrzyć?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że kurtki zimowe damskie powinny być idealnie dopasowane do kobiecych sylwetek. Należy mieć świadomość, że obecnie na rynku dostępnych jest mnóstwo świetnych modeli znajdujących się w ofertach asortymentowych renomowanych producentów.

Kurtki zimowe dla pań posiadających sylwetkę w kształcie klepsydr

Warto wiedzieć, że praktycznie wszystkie kurtki będą doskonale prezentowały się na przedstawicielkach płci pięknej z taką figurą. Rekomendowane jest również zwrócenie szczególnej uwagi na modele podkreślające talię.

Kurtki dla pań z sylwetką jabłka

Godny uwagi jest fakt, że omawiana figura będzie cechowała się szczupłymi nogami i większą górą. Świetnie egzamin powinny zdać modele o luźniejszy kroju. Zdecydowanie najlepszym możliwym rozwiązaniem będzie postawienie na krótsze kurtki, które będą w stanie doskonale podkreślić zgrabne nogi.

Kurtki dla pań posiadających sylwetkę gruszki

W najprostszym możliwym ujęciu jest to sylwetka cechująca się szerszymi biodrami. Doskonałą opcją będzie optyczne wyrównanie dysproporcji sylwetki przez zakup kurtki, która będzie rozbudowana na górze.

Kurtki dla kobiet o sylwetce kolumn

Przedstawicielki płci pięknej są nie tylko wysokie, ale również mają chłopięce kształty. Doskonale egzamin zdadzą puchowe kurtki, które będą w stanie optycznie dodać objętości. Można zaobserwować, że z roku na rok coraz lepiej sprawdzają się modele, do których został dołączony pasek. Zadaniem wspomnianego elementu będzie podkreślenie talii. Nie jest oczywiście rekomendowane przed podjęciem decyzji o zakupie sugerowanie się tylko ceną. Znacznie lepszym parametrem jest stosunek jakości do ceny. Bardzo często wystarczy dołożyć 100 złotych, by cieszyć się dwa razy lepszą kurtką.

Zobacz: